top of page

O NAS

ROTO-TECH JEST MIĘDZYNARODOWĄ MARKĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W POLIETYLENOWYCH WYROBACH WODNIACKICH. W NASZYM ASORTYMENCIE MOŻNA ZNALEŹĆ: ŁODZIE WĘDKARSKIE, ŁODZIE REKREACYJNE, ŁODZIE RATOWNICZE, PŁYWAJĄCE POMOSTY KOSTKOWE, PŁYWAJĄCE POMOSTY REKREACYJNE, PŁYWAKI MODUŁOWE DO TWORZENIA KATAMARANÓW ORAZ AKCESORIA WODNIACKIE TAKIE JAK KOTWICE, BOJE I FOTELE DO ŁODZI.

NASZA MISJA

Wszystko o wodzie.

Mamy bardzo szeroki zakres działań. Oferujemy produkty dla wielu branż. Począwszy od łodzi ratowniczych, branży sanitarnej (rury, rurociągi i studnie kanalizacyjne), przez armaturę przemysłową, zbiorniki na różnego typu ciecze, ale również systemy rurociągów pływających, znaki żeglugowe, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, pomosty pływające i pływaki modułowe, ale także łodzie ratownicze, łodzie rekreacyjne, akcesoria żeglarskie. Najnowszym dodatkiem do naszej oferty są houseboaty, domy na wodzie, pływające hotele, statki.

INWESTYCJE

GDZIE ZNAJDZIECIE NASZE ŁODZIE

Nasze łodzie pływają po całym świecie.

Mamy dystrybutorów, którzy z powodzeniem sprzedają nasze łodzie za granicą w miejscach takich jak Indie, Chiny, Islandia, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Współpracujemy również z wypożyczalniami i portami w całej Polsce.

DO NASZYCH KLIENTÓW NALEŻĄ M.IN.

logoPolicja.jpg
1200px-Logo-psp-nowe-wrzesien-2017.svg.png
poland.png
Dlrgwortmarke.png
images.jfif
osp.jpg
bottom of page